Şifremi Unuttum

Ip Man 3 Efsane Doğuyor izle türkçe dublaj HD

p1

IMDB: 6.9

4 yorum

Ip Man 3 Efsane Doğuyor izle türkçe dublaj HD

Efsaneleşmiş ve aynı zaman da bruce lee nin hocası olan (wing chu) ip man in çocukluğu ve dövüş sanatlarına nasıl başladıgını ızlıyorsunuz..efsanenin doğuşu…
Efsane Doğuyor – Ip Man (Çince: 叶 问 前 传; geleneksel Çince: 叶 问 前 传) Wing Chun ustası Yip Man erken yaşam olayları dayalı bir 2010 Hong Kong yarı biyografik dövüş sanatları filmi (ayrıca yazıldığından Ip Man gibi).Filmin hikayesi Donnie Yen’in oynadığı Wilson Yip adlı Ip Man ile işbirliği içinde yapılmış değil, ancak hem Sammo Hung ve Fan Siu-wong Filmde, ancak alternatif characters.The filmin yönetmeni olarak için Herman Yau ve yıldız Dennis tarafından tanıtılan Yip Man olarak başrolü.Filmin en güzel yönlerinden biri Ip Chun, filmde Leung Bik oynar Yip Man, oğlu tarafından özel bir görünüşüdür.Filmin Yip Man hayatının erken ve Wing Chun dövüş sanatları tarzı nasıl öğrendiklerini hikayesi odaklanır. O Hong Kong’a taşındıktan sonra İkinci Çin-Japon Savaşı sırasında gerçekleşti ve hayatında olaylara kontrast, Ip Man ve Ip Man 2 odak noktası.
Çocukken, Ip Man ile Ip Tin-chi (Ip Man’ın üvey kardeşi) ve Lee Mei-wai. Araya Wah-shun Chan Wing Chun öğrenir Bir hastalık Chan ölümünden sonra Ip Man sonunda Foshan Hong Kong çalışmaya ayrılmadan önce, onun üst düzey, Ng Chung-sok gelen Wing Chun öğrenmek için devam ediyor.
Hong Kong, alan hokeyi maçından sonra, Ip Man ve onun okul ırksal bir Batılı tarafından aşağılanıyor. Ip Man dile suç alır. Westerner sonra hakaretler bunları Çince. Ip Man bir mücadele Batılı meydan okur ve onu yendi. Ip Man’ın ün ve popülerlik olaydan sonra süzülür. Şimdi arkadaş olarak başvurduğu Batılı tedavisi için ilaç alıyorsanız da, o aslında Leung Jan’ın oğlu, Chan Wah-shun öğretmeni olan usta Leung Bik, karşılamaktadır. Ip Man Leung gelen Wing Chun farklı, gelişmiş stil öğrenir ve dövüş sanatları onun yiğitliği muazzam artırır. Bu arada Foshan, Ip Tin-chi başka Wing Chun dövüş sanatları derneği altında tanınmış bir işadamı haline yükseldi.
Sonra ve onun akranları ile tekrar bir araya geldi Foshan yıl Ip Man döner. Ng Chung-sok o Ip Man Chan Wah-shun ortodoks tarzı farklıdır Leung Bik, gelen Wing Chun yeni bir tarz hakim görür. Ip Man daha sonra da, Wing-shing Cheung aşık Foshan yardımcısı belediye başkanının kızı düşer. Lee Mei-wai o Ip Man Cheung seviyor fark ettiğinde, onun için Ip Tin-chi sevgisini kabul eder. Onların düğün gecesi, onun vaftiz babası öldürülen ve Ip Man onunla mücadele tanık olduktan sonra baş zanlısı olarak tutuklandı. Cheung sonra o Ip Man onunla onu hapishaneden serbest olması için tüm akşam oldu yalan. Lee onun vaftiz babası cinayete karıştığı ortaya Ip Tin-chi bir mektup bulur. İntihar ve ikisi Foshan bırakmak ama Japonlar tarafından durdurulduğu zaman o Ip Tin-chi tarafından kurtarıldı. Lee yakalanır ve Lee ona mektup gösterdi çünkü Ip Tin-chi Ng Chung-sok öldürmek zorunda kalır.
Dövüş sanatları derneği olarak, Ng Chung-sok Ip Tin-chi ve Japonlar tarafından yenildi. Ip Man öldürülmekten Ng Chung-sok kurtarmak için zamanında geldi ve sonradan Japon ve Ip Tin-chi yendi. Ip Tin-chi o aslında bir Japon ve bir gizli ajan olarak sızmak ve çalışmak için Çin’e gönderildi ortaya koymaktadır. Daha sonra hayatının sonuna kadar seppuku gerçekleştirir. Ip Man Lee kurtarmak için iskele kapalı dalar. O Japon yenilgiler ve Lee kurtarır. Iskele, onlar Japon Tin-chi Ip benzer muhtemelen gelecekteki gizli ajanlar olarak Çin’e kaçakçılık Japon çocuklar, olmuştur keşfedeceksiniz.
Ng Chung-sok dövüş sanatları derneği yeni çıraklara gecenin hikayesini anlatan görülmektedir. Ip Man’ın oğlu Ip Chun, yeni çıraklar arasında görülür. Ip Man dernek de geri geldi ve Cheung evli gösterilir.

4 yorum "Ip Man 3 Efsane Doğuyor izle türkçe dublaj HD"

 1. BÜŞRA IRMAK 21/12/2013, 09:46

  Süper film izleyin tavsiye ederim görüntü,ses,kalitesi,indirme hızı gerçekten çok güzel herkez indirmeli.

 2. ŞEVVAL ASALBİKE 21/12/2013, 09:41

  Sağolun emeğinize sağlık adminler indirdim çok güzeldi.Bu tarzdan tavsiye edebileceğiniz filmler varmı acaba.

 3. BERA NAZLIHAN 21/12/2013, 09:39

  Her türden film bulunmakta gerçekten çok güzelmiş hepinize çok teşekkür ederim bu filmleri indirme olanagı sağladıgınız için.

 4. SARGIN SÜAVİ 21/12/2013, 09:31

  EN iyi kurgu, en iyi Yönetmen ,en iyi ses , en iyi görüntü filmi izlemeyenler indirip izlesinler kesinlikle.

Yorum YapBenzer Filmler

Filmzas.net | Film izle – Sinema izle – Online film seyret

Filmzas.net En kaliteli HD film izleme ve Erotik Film izle me adresiniz!!! YASAL UYARI !!! Sitemiz 5651 yasa gereği içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemizdeki filmler kesinlikle sunucularımız da barınmamaktadır. Büyük video sitelerinden iframe, embed kodları ile eklenmektedir. Ancak istenirse Yapımcılar yada avukatları yayınlanmasını istemediği filmleri bize filmzas2017@gmail.com adresine bildirmeleri halinde içerik derhal yayından kaldırılılacaktır. (Site El Değiştirdiği için Mail Adresi Güncellenmiştir 7.11.2016) Aksi durumlarda sitemiz yada site sorumlularımız yasal hükümlülüklere tabi tutulamaz. Türk yapımı izlemek isteyenler için bu kategoriyi öneriyoruz
full porno izle
.