Şifremi Unuttum

Yaşamak İçin izle türkçe dublaj

p1

2 yorum

Yaşamak İçin izle türkçe dublaj

Canlı Alive Piers Paul Okuyun 1974’te kitap dayalı bir 1993 Amerikan biyografik hayatta dram filmi: Andes Kurtulan Hikayesi, hangi ayrıntıları çakıldı Uruguay Hava Kuvvetleri Uçuş 571, bir kazada uğraştığı bir Uruguaylı rugby takımının hikayesi 13 Ekim 1972 tarihinde Andes dağlarda.
Film Frank Marshall’ın yönettiği ve John Malkovich tarafından seslendirilmiştir. [3] kurtulan biri, Nando Parrado (filmde Ethan Hawke tarafından canlandırılan), film için teknik danışman olarak görev yapmıştır.Filmi Ethan Hawke, Vincent Spano ve Josh Hamilton oynadı.
Film Stella Maris Koleji’nde Eski Hıristiyanlar Rugby Takımı fotoğraflarından oluşan bir seri ile açılır. Carlitos Páez resimlerin kendisini genç bir adam, Alex Morales, Felipe Restano, Nando Parrado ve takım kaptanı Antonio Balbi olarak dahil ekibinin bazı üyeleri, dışarı babası ve puan alındığını açıklar. Carlitos sonra kahramanlık konuşma kısa bir monolog olarak kaza, durumun ve yalnızlık ve inanç yerçekimi yansıtır.
Hikaye Andes üzerinden Uruguay Hava Kuvvetleri Uçuş 571 sinekler gibi 13 Ekim 1972 taşınır. Kısık rugby oyuncuları ve onların akraba ve arkadaşlar bir kaç hevesle Şili’de yaklaşan maç arıyoruz. Nando kızkardeşi, Susana, dağların güzelliğini övüyor ve mutlulukla uçağı 20 dakika içinde iniş olacağını gözlemlemiştir.
Ancak, bulutlar çıkan sonra, uçağın bilinmeyen bir dağ tepe ile türbülans ve çarpıştığında karşılaşır. Çarpışma sırasında, kanat ve kuyruk uçağın gövde ayrılır ve bir dağın yamacını gövde slayt kalıntıları tam durdurmak için gelmeden önce. Antonio, takım kaptanı, onun yaralı takım arkadaşları yardım çabalarını koordine, durumun ücret alır. Roberto Canessa ve Gustavo Zerbino, tıp öğrencileri, hem yaralı ele ilk. Altı yolcu onlar temsilcisi dahil uçaktan atılır zaman öldürüldü, ve kısa bir süre sonra hem pilotlar, Alex, Nando annesi Eugenia, ve eski bir çift de dahil olmak üzere altı ölür. Vardır Bir kafa travmasına maruz Nando, komaya girer ve Susana sert iç yaralanmalar uğrar.
Güneş batarken, kurtulanlar gece için hazırlıklar yapmaya başlar. Canessa koltuk kılıfları sıkıştırması ve battaniye olarak kullanılabilir olduğunu tespit eder. Kurtulanlar gövde içeri ve bir başka sıcak kalmak için yanına kıvırın. Antonio, Roy Harley ve Rafael Cano fişi rüzgar dışarıda tutmak için bagaj ile gövde sonunda boşluğa. İki yolcu o yaşıyor olmuştu ağrı hakkında inledi daha önce ona bağırıyor sonra Carlitos utanıyorum neden Bayan Alfonsin dahil olmak üzere yaralanmaları gece boyunca ölür. Avlamak veya dağ toplamak için bir şey ile, Antonio kurtulanların çikolata kalay ve şarap olgusu tespit ettiklerinde karne kullanacak bildirir. Bir uçağın kanat dip gördükten sonra, kurtulanlar kutluyoruz. , Ertesi gün kurtarıldı Javier, eşi Liliana ve Antonio dışında herkes kalan çikolata yemeye edilmesi bekleniyor.
Kurtulanların kendi kurtarma kelime için bir radyo dinlemek ancak arama gün dokuz sonra kapalı denir duymak harap olmaktadır. Bu çikolata yemek için Antonio ve birkaç diğerleri arasında bir kavga olur. Bu arada, Nando Carlitos ve Hugo Diaz bakım yoluyla bilinç kavuşur. Vigilantly Susana fazla Annesinin vefatının öğrenilmesinden sonra, Nando saatler. Bir kaç gün içinde onu yaralanmalar ölecek bilerek, o yürüyerek yola çıktık ve dağların bir çıkış yolu bulmak için yemin eder. Carlitos o yemek gerekir onu hatırlatıyor zaman, Nando yardım bulmak için yaptığı yolculuk hayatta kalmak için ölen Pilotlar cesetleri tüketen eti göstermektedir. Susana aldığı yaralar ölür.
Büyük tartışmanın ardından, kalan yolcular ayakta kalabilmek için kendi ölü arkadaşlarının etini yemeye karar. Zerbino, Rafael ve Juan Martino konumlarını iletmek için uçağın radyo için pil bulma umuduyla uçağın kuyruk aramak için yola çıktık. Enkazından parçalara arasında, takım ek cesetleri bulmak, ama uçağın kuyruk muhtemelen biraz daha uzakta olduğunu haber grubuna geri. Daha sonra hafta içinde, bir çığ kar ile düzlem ve seller iç vurur. Çoğu kar dışarı tırmanmaya yönetmek, ancak bazı kurtulamadı vardır; kalan kurtulanların sekiz Antonio, Liliana ve Juan dahil olmak üzere, kar tarafından boğdu veya donarak edilir; Liliana ölmek gemiye beş kadından final oldu. Nando, Canessa ve Antonio “Tintin” Vizintin oluşan ikinci bir ekip, uçağın kuyruk bulur. Gövde için pilleri getirmek için açılamıyor, onlar deneyim elektrikli ekipman kurmak olduğu söyleniyor Roy almak için gövdenin geri dönün. Onun radyo düzeltmek eğer görmek için, piller uçağı, bir kuyruk onu getir. Roy başarısız olduğunda, takım kez daha gövde geri döner.
Federico Aranda ve Alberto Antuna kısa bir süre sonra kendi yaralanmalar ölmektedir ve Rafael yakında onlarla “Tintin” alarak, Nando dağların bir çıkış yolu aramak için isteksiz Canessa ikna yol açan bir hastalıktan sonra ölür. Onun rasyonları benimsemelerine ve devam böylece yolculuğun içine iki gün, onlar gövdenin geri “Tenten” gönderin. 12 günlük trek sonra, iki dağ kaçış ve onların arkadaşları ‘konumu yetkilileri uyarır. Buzul üzerinde helikopter arazi gibi diğer 14 kurtulanlar kutluyoruz.
Carlitos kurtulanlar daha sonra kaza mahalline döndü ve yaklaşık yarım mil uzakta, bir haç ile işaretlenmiş taş yığının altında cesetler gömülmüş açıkladığı gibi filmin ardından günümüze kadar kaydırır. Anıt daha sonra 29 kaybeden ve 16 ölüm hem filmin özveri ile görüntülenir.

2 yorum "Yaşamak İçin izle türkçe dublaj"

  1. BAHADIR TÜRKUVAZ 21/12/2013, 09:36

    Son zamanlarda izlediğim en güzel film diyebilirim gerçekten çok güzel ve sürekliyici bir film’di indirmenizi tavsiye ederim.

  2. BİRGEN HİLMİ 21/12/2013, 09:29

    Ben indirdim baktım kaliteli çalışan bir film site yönetimine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Yorum YapBenzer Filmler

Filmzas.net | Film izle – Sinema izle – Online film seyret

Filmzas.net En kaliteli HD film izleme ve Erotik Film izle me adresiniz!!! YASAL UYARI !!! Sitemiz 5651 yasa gereği içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemizdeki filmler kesinlikle sunucularımız da barınmamaktadır. Büyük video sitelerinden iframe, embed kodları ile eklenmektedir. Ancak istenirse Yapımcılar yada avukatları yayınlanmasını istemediği filmleri bize filmzas2017@gmail.com adresine bildirmeleri halinde içerik derhal yayından kaldırılılacaktır. (Site El Değiştirdiği için Mail Adresi Güncellenmiştir 7.11.2016) Aksi durumlarda sitemiz yada site sorumlularımız yasal hükümlülüklere tabi tutulamaz. Türk yapımı izlemek isteyenler için bu kategoriyi öneriyoruz
full porno izle
.